English Version
Anasayfa
Kariyer
Yazılar
Fotoğraflar
Videolar
Web
Download
İletişim
Web Sitesi Referanslarım
Satılık Alan Adları
Referanslarım
Web Sitesi Referanslarım
 • Motorsporlari.net
  Motorsporları veritabanı sitesi, 14.000 otomobilin teknik verisi
  Motorsporları alanında bir ilk! Temel olarak sadece yarış kayıt listelerinden ve etap zamanlarından yola çıkarak 1300'e yakın yarışmacının ve takımın bilgileri / istatistikleri otomatik olarak oluşturuluyor. Site Türkiye'de koşulan ralliler ve yarışmacı bilgileri konusunda bir arşiv olma özelliğine sahip.

 • Unsalsaraciye.com
  Beyazıt Kapalı Çarşıda 1965 yılından bu yana saraciye sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Ünsal Saraciye firmasının web sitesi. Sitede firmanın çeşitli çantları, ürün kategorileri bazında yeralmaktadır.

 • Atas.web.tr
  2006 yılından beri ATAS'ın Türkiye ve Ortadoğu Mümessilliğini yapmakta olan ASM firmasının web sitesi. ATAS, 1964 yılından beri kimya sektöründe faaliyet gösteren İtalya'nın köklü ve önde gelen kimya firmalarından biridir. Özellikle son yıllarda oto kimyasallarında sektör lideri olmuştur. Rusya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya başta olmak üzere 30’a yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. Tüm ürünlerini 20.000 m² kapalı alana sahip 4 tane fabrikasında üretmektedir. 2005 yılından itibaren 3 yeni fabrika tam otomatik sistemde üretim yapmaktadır.

 • Polatoglumimarlik.com
  1960 yılından beri yurt içinde ve dışında, eğitim, sağlık, kültür ve sanayi yapıları, idare, ikamet ve turistik binalara ait mimari, statik, tesisat, elektrik, dekorasyon, avan ve uygulama projeleri ile ihale dosyaları hazırlayan, katıldığı yarışmalarda dereceleri bulunan bir mimarlık şirketinin web sitesi.

 • GP-Garage.com
  Türkiye'de ralli ağırlıklı olmak üzere motorsporları yarışlarına katılan, yarış aracı hazırlayan ve servis veren takımın tek sayfalık web sitesi.

 • A-Performance.com
  Mümessili olduğu ürünlerin ithalat, satış ve satış sonrası hizmetlerinin verilmesi ile ilgili faaliyet gösteren firmanın web sitesi.

 • Serdengectiler.com
  Geçmişi 1900'lu yıllara dayanan Serdengeçtiler Tarımsal Üretim Ortaklığı'nın ana faaliyet alanı tarımsal üretim yapmaktadır. Yıllık üretimleri 1000 ton civarındadır. Firma ek olarak tarımsal üretimi tamamlayıcı ve geliştirici hizmetler de verilmektedir.
Web Sitesi Yaptırmak için Tıklayınız